Històric d’alcaldes
Partit Alcalde Legislatura Presa possessió Baixa
BNY Amadeu Benach i Miquel 2016-2019 11/06/2016
PSC Ana Ordóñez Rivero 2015-2016 13/06/2015 11/06/2016
CiU Núria Figueras Tuset 2011-2015 11/06/2011 22/05/2015
CiU Núria Figueras Tuset 2007-2011 30/05/2009 21/05/2011
ICV José María Abril Palacios 2007-2011 16/06/2007 30/05/2009
PSC Avelino Menéndez Suárez 2003-2007 14/06/2003 26/05/2007
PSC Avelino Menéndez Suárez 1999-2003 03/07/1999 24/05/2003
PSC Avelino Menéndez Suárez 1995-1999 17/06/1995 12/06/1999
PSC Avelino Menéndez Suárez 1991-1995 15/06/1991 27/05/1995
PSC Avelino Menéndez Suárez 1987-1991 30/06/1987 25/05/1991
CiU Joan Sanahuja Tuset 1983-1987 23/05/1983 09/06/1987
CiU Josep Maria Biarnés Radua 1979-1983 19/04/1979 07/05/1983
X